Комплект картриджей Умягчающий для питьевых систем очистки воды Аквилегия Универсальный 2
- В наявності
- Код: AQ-SET3
420 ₴/комплект
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта

Комплект картриджів "Пом'якшення Води" Аквілегія застосовується в побутових потрійних системах під мийку для видалення накипу і хлору.
Призначення: пом'якшення води, запобігання утворення накипу, видалення хлору та хлорорганіки, покращення смаку, кольору, запаху води.
Використовуються фільтруючі елементи:
1. Поліпропіленовий картридж 5 мкм - видаляє механічні домішки, пісок, іржу, пісок, мул, окалину, великі зважені частинки;
2. Картридж з іонообмінної смолою - зниження жорсткості води, перешкоджає утворенню накипу;
3. Картридж з засипних активованим вугіллям - видаляє хлор та хлорорганічні сполуки. Покращує колір, смак, запах води
Підходить до всіх фільтрів і систем очищення води, де використовуються стандартні корпуси фільтрів 10"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквілегія |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Пом'якшувач води |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 251 мм |
| Діаметр | 61 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 420 ₴/комплект
