Комплект картриджів БРИЗ Еталон Стандарт
- В наявності
- Код: BRIZ-BRK0433
525 ₴/комплект
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта

Комплект картриджів для системи очищення води «Бриз Еталон Стандарт» складається з трьох картриджів, що забезпечують триступеневе очищення води:
I ступінь — фільтрувальною речовиною картриджа слугує спінений поліпропілен зі щільністю волокон 5 мкм (видаляє осад, зважені частинки та механічні забруднення);
II ступінь — фільтрувальною речовиною картриджа слугує пресований вугільний блок із високою фільтрувальною здатністю (видаляє сполуки хлору, органічні речовини, покращує органолептичні властивості води (смак і запах);
III ступінь — фільтрувальною речовиною картриджа слугує гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, а також префільтр із поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки та механічні забруднення).
Ресурс комплекту картриджів не менше 3500 літрів, але не більше 6 місяців використання в залежності від якості вхідної води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бриз |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 254 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 525 ₴/комплект
