Картридж з нитки 10"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: WP1025-5
80 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінний фільтруючий елемент механічного очищення води та інших рідин.
Видаляє: механічні домішки (пісок, іржу, окалину, тверді частки)
Технічні характеристики:
- Фільтруючий матеріал — поліпропіленова нитка
- Розміри — 10"x 2.5"
- Температура— +3 — +70 З
- Максимальний перепад тиску 0,2 мПА
- Рейтинг фільтрації – 5,10,20 мкм
Використовується в більшості стандартних корпусів фільтрів 10"
Примітка: не призначений для очищення мікробіологічно небезпечної води
Термін придатності: необмежений
Максимальний термін експлуатації – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр під мийку, Фільтр зворотного осмосу |
| Виробник | Аквілегія |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 251 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мікронний рейтинг | 5мкм |
- Ціна: 80 ₴

