Картридж для видалення серовороду Аквілегія gac 10"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GAC1025-CF
400 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж очищення від сероводородажу Аквілегія 10" — фільтрувальний змінний елемент завантажується спеціальним гранульованим активованим вугіллям для видалення сірководню з механічним постфільтром рейтингом фільтрації 5 мкм.
Видаляє: сірководень.
Покращує органолептичні властивості води (запах, смак, колір).
Матеріал: корпус — поліпропілен; кришка — поліпропілен, поролон; ущільнювальне кільце — еластомер; постфільтр — поліпропіленове волокно.
Технічні характеристики:
- Розміри — 10''''x 2.5'''
- Робоча температура — +3 — +360 С
- Максимальний робочий тиск — 6 барів
- Максимальний термін експлуатації — 1 рік
Підходить до всіх стандартних корпусів фільтрів 10"
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
| Виробник | Аквілегія |
| Висота | 254 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 63 мм |
- Ціна: 400 ₴
