Вугільний картридж gac 10"
- В наявності
- Код: GAC1025-C
200 ₴
+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінний картридж з активованим вугіллям призначений для очистки питної води і води побутового призначення.
Видаляє: хлорорганіку; поліпшує органолептичні властивості води (запах, смак, колір)
Характеристики:
- Фільтруючий матеріал ― активоване вугілля
- Розмір: 10"х2,5"
- Робоча температура експлуатації— +3 ― +36 0З
- Максимальний перепад тиску — 0,2 мПа
- Застосовується для 10" стандартних корпусів фільтрів
- Термін придатності необмежений
- Максимальній термін експлуатації ― 1 рік
Увага: Не призначений для очищення
мікробіологично небезпечної води.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр під мийку, Фільтр зворотного осмосу |
| Виробник | Аквілегія |
| Висота | 254 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | поліпропілен |
- Ціна: 200 ₴
