Картридж поліпропіленовий 10"х2,5" 10 мкм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PP1025-10
45 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтруючий змінний елемент механічного очищення води та інших рідин.
Видаляє: механічні домішки (пісок, іржу, окалину, тверді частинки)
Технічні характеристики:
- Фільтруючий матеріал - поліпропіленове волокно
- Розміри - 10''x 2.5 ''
- Робоча температура - +3 - + 43⁰ З
- Максимальний перепад тиску - 0,2 мПа
- Максимальний термін експлуатації - 1 рік
- Рейтинг фільтрації, Мікрон: 1,5, 10, 20 мкм за погодження з замовником
Розмір:
- Довжина - 251 мм
- Зовнішній діаметр: 60-62мм
- Внутрішній діаметр: 28мм
Підходить до всіх стандартних корпусів фільтрів 10 "
Упаковка: 50 шт в транспортній тарі, задуті з етикеткою.
Увага: не призначений для очищення мікробіологічно небезпечної води або води невідомого походження
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Виробник | Аквілегія |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 251 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Використання для гарячої води | Немає |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Ресурс фільтруючого модуля | 10000 л |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Використання для холодной води | Так |
- Ціна: 45 ₴
