Фільтр Big Blue 20" з картриджем
- В наявності
- Код: BH-2045-5mkm
1 600 ₴/комплект
+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр Big Blue 20" від українського виробника високої перевіреної якості. При оптовій купівлі ( від 5 шт) діє велика знижка.
Корпус непрозорий, виконаний з укріпленого поліпропілену, синій. Кришка корпусу чорна, виготовлена з укріпленого поліпропілену, латунна різьбова вставка 1", гвинт для скидання тиску.
В комплекті: корпус в зборі (колба, кришка, ущільнювальне кільце), ключ, панель, поліпропіленовий картридж Аквілегія Big Blue 20" (Довжина - 20", Діаметр - 4,5")
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аквілегія |
| Країна виробник | Україна |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6.2 атм |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Стан | Новий |
| Ущільнювальне кільце | 1, Buna-N |
| Основні | |
| Використання для гарячої води | False |
| Використання для холодной води | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | поліпропілен, чорна |
| Робоча температура | +3 - +43 З |
| Колір і прозорість корпусу | непрозорий, синій |
| Розмір фільтрувального єлемента | 20" х 4,5" |
| Гвинт для скидання тиску | так |
| Кількість ущільнювальних кілець під кришкою | 1 шт |
| Вхід / вихід | 1" (латунна різьбова вставка |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Матеріал | поліпропілен |
- Ціна: 1 600 ₴/комплект




