Фільтр Big Blue 20"
- В наявності
- Код: BH-2045
1 500 ₴/комплект
+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозорість колби: Колба непрозора, виконана з поліпропілену, блакитного кольору.
Розмір корпусу: Big Blue 20"
Вхід/вихід: 1" (латунна різьбова вставка)
Упаковка: індивідуальна упаковка з гофрокартону
В комплекті:
- корпус фільтра big blue 20" в зборі (колба, кришка, ущільнювальне кільце)
- ключ
- панель
- гвинти
Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аквілегія |
| Країна виробник | Україна |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Основні | |
| Використання для гарячої води | False |
| Використання для холодной води | True |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка скидання тиску | гвинт з нержавіючої сталі, Buna-N |
| Ущільнювальне кільце | 1, Buna-N |
- Ціна: 1 500 ₴/комплект





