Картридж для пом'якшення води Аквілегія gac10"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GAC1025-S
200 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж для пом'якшення води Аквілегія 10" — фільтрувальний змінний елемент з іонообмінною смолою призначений для зниження жорсткості води, перешкоджає утворенню накипу.
Видаляє: солі жорсткості (з'єднання кальцію та магнію).
Покращує органолептичні властивості води (запах, смак, колір).
Матеріал: корпус — поліпропілен; кришка — поліпропілен, поролон; ущільнювальне кільце — еластомер; постфільтр — поліпропіленове волокно.
Підходить до всіх стандартних корпусів фільтрів 10".
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Пом'якшувач води, Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
| Виробник | Аквілегія |
| Висота | 254 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 63 мм |
| Фільтруюча засипка | катіонообменная смола |
- Ціна: 200 ₴
