Комбінований вугільний картридж для очищення води Ltofc 10"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LTOFC
180 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 659-85-26
Отдел сбыта
- +380 (50) 070-67-78Отдел сбыта
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінований картридж вугільного та механічного очищення води
LТОFС – картридж з поздовжньою фільтрацією, має три стадії фільтрації:
Перша ступінь – 5мкм змінний передфільтр
Другий ступінь – гранульоване активоване вугілля
Третій ступінь – 20 мкм постфільтр
Для встановлення в фільтри доочистки питної води. Може встановлюватися в корпуси фільтрів доочистки питної води в якості першого елемента очищення.
Видаляє: хлорорганіку, механічні частки розміром більш 5 мкм, покращує органолептичні властивості води (запах, смак, колір)
Підходить під всі стандартні корпуси фільтрів 10"
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Виробник | Аквілегія |
| Висота | 251 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Ширина | 65 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс картриджа | 4500л |
| Робоча температура | +3 - +43 З |
| Марка фільтруючого матеріалу | Silcarbon (Німеччина) |
| Максимальний перепад тиску | 0.2 мПа |
| Фільтруючий матеріал | гранулювання вугілля активоване |
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: Задутый індивідуально у поліпропіленову плівку, по 24 штуки в транспортній тарі




